Чемпіонат світу WABBA 2014

 

Результати виступу збірної України на чемпіонаті світу WABBA 2014

Ярмоленко Олександр — 1 місце (Men Medium)

Синельникова Анна — 2 місце (Miss Shape)

Синельникова Анна та Ярмоленко Олександр — 2 місце (Pairs)

Андрійчук Володимир — 6 місце (Junior BB)

Герасимчук Світлана та Савлики Лілія нажаль не потрапили до фінальної шістки.

 

 

Місяці  напружених  тренувань, відбіркових змагань, вивірених дієт, справжньої перевірки сили волі… І нарешті! Довгоочікувана подія — «WABBA WORLD   2014».  Попереду — командна  дорога до Греції , якої б не було без  підтримки небайдужих до цього спорту людей, що підтримують розвиток бодібілдингу в Україні  та допомагають спортсменам федерації WABBA на шляху до здобуття перемог світового рівня.

В Греції нас чекало мальовниче місто Нафпліон, чудовий готель з просторими номерами та  видом на море. Все, що сприяє командному духу та настрою великих звершень. Трохи часу на перепочинок і зранку трансфер до місцевого палацу спорту — місця проведення змагань.

Хвилююча мить підготовки. Українські дівчата: Синельникова Ганна (м. Київ) — категорія  «MISS SHAPE»,  Герасимчук Світлана (м.Чернівці ), Савлик Лілія (Хмельницка обл.) — категорія «MISS  MODEL» — найгарніші!!! Чоловіки: Ярмоленко Олександр (м. Київ ) — категорія «MEDIUM CLASS», Андрійчук Володимир (м. Львів) — категорія «JUNIOR» — немов атланти — мрія всіх жінок…

Помпезне відкриття… Атлети всіх країн на сцені  — незабутні відчуття!!! І попереду запекла боротьба за медалі…

Найчисельніша категорія — Miss Model,  в якій Світлана та Лілія гідно показали себе, змусивши своїх суперниць понервувати. Лілія увійшла до десятки кращих моделей Чемпіонату світу 2014 року.

Дуже сильна,  неочікувано міцна  категорія  Junior,  в якій виступав Володимир Андрійчук. Його  перший досвід у міжнародних змаганнях, але  Володимир тримає удар та входить до фіналу.

Чарівна категорія — Miss Shape,  в якій Україну представляла  Ганна Синельникова, здобувши срібло. Ця напружена боротьба:  Україна — Італія, Ганна Синельникова — Tiziana Calambrese Violetta,  боротьба пропорцій, якості, довільних програм, боротьба золота та срібла.

Категорія Medium Class — Ярмоленко Олександр — довгоочікуване золото, здобуте в нелегкій боротьбі з  Hussein Khalid Al-Khulidi, атлетом з Іраку. Це була справжня інтрига змагань… Спортсмени здобули однакову кількість балів, і для цієї категорії ввели ще один раунд де оцінювали лише їх. Вирішувалася доля першого місця. Дуже напружений  момент, але завдяки відмінній підготовці, Олександр виборов золото, ставши  володарем титулу Чемпіона світу з бодібілдингу 2014 року.

Ще одна, не менш захоплююча, категорія — Couples. Прекрасна можливість для спортсменів виступити у парах. Україну представляли Ярмоленко Олександр і Синельникова Ганна.  Достатньо цікава категорія, яка включає в себе два раунди: перший — парне оцінювання, другий- довільна програма. Красиве видовище —  Олександр та Ганна продемонстрували прекрасну романтично-філосовську довільну програму, за що здобули срібну винагороду. Ще одна медаль для нашої збірної.

У цьому році є нові враження: введено категорію «MISTER MODEL», що надихає не вельми м’язистих, проте естетичних, юнаків до участі в змаганнях.

Всім українським спортсменам, що не мають досвіду участі у міжнародних змаганнях, але найближчим часом планують отримати такий досвід, хочу нагадати, що використання кремового гриму є порушенням умов змагань і спортсмен не допускається до подальшої боротьби. Натомість, атлет повинен мати немаркий грим, або скористатися послугою гримера, якого завжди пропонують на змаганнях.

Одне золото, два срібла та фіналіст – ось які підсумки збірної WABBA України на Чемпіонаті світу з бодібілдингу 2014 року у Греції.

Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу версії  WABBA висловлює щиру подяку всім спортсменам за незламну волю до перемоги та бажає успіхів в подальших змаганнях.

Окрема подяка спонсорам за підтримку федерації та атлетів.

До нових звершень!

 Міс Всесвіт WABBA 2013, суддя міжнародної категорії
 Наталія Касперська

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *