Змагання / 2012

Відкритий Кубок України УФББВАББА 2012

Кількість учасників: 62

Місце проведення: м. Львів, пр. Червоної Калини 81,  в приміщені кінотеатру ім. О. Довженка

Дата змагань: 13 травня 2012р.

Абсолютний чемпіон: Скороход Павло

Результати категорій

Юнаки 16 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Звезділін Андрій Київ
2 Жовмір Андрій Камянець
Подільський
3 Мисник Павло Львів

Юнаки 18 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Кульчиковський Дмитро Камянець
Подільський
2 Голосов Роман Камянець
Подільський
3 Ліманський Костянтин Черкаси
4 Павлюк Андрій Тернопільська обл.

Юніори 20 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Щербатюк Микола Тирасполь
2 Андрійчук Володимир Львів
3 Пустовіт Микита Київ
4 Буяр Вадим Волочинськ
5 Балух Роман Львів
6 Клим Іван Львів
7 Ковальчат Мартін Стрий

Юніори 22 роки

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Подоба Андрій Камянець
Подільський
2 Задорожнний Олександр Камянець
Подільський
3 Бундюк Василь Чернівці
4 Герасименко Дмитро Київ
5 Большаков Денис Київ
6 Гордієнко Вячеслав Київ

Юніори 24 роки

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Підчаша Юрій Золочів
2 Долгов Борис Кіровоградська обл.
3 Лісничий Сергій Львів
4 Петерсон Сергій Львів
5 Ліфанов Євген Київ
6 Єгоров Микола Львів
7 Шустов Ратібор Камянець
Подільський
8 Рондяк Сергій Рудки

Чоловіки до 165 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Хрістінченко Анатолій Київ
2 Долгов Борис Кіровоградська обл.
3 Мисник Павло Львів

Чоловіки до 170 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Ренке Сергій Камянець
Подільський
2 Сідленцький Руслан Хмельницький
3 Бурденюк Сергій Київ

Чоловіки до 175 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Ярмоленко Олександр Тернопіль
2 Драган Сергій Хмельницький
3 Петерсон Сергій Львів

Чоловіки до 180 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Лось Валентин Київ
2 Радіонов Тарас Львів
3 Литвиненко Артем Херсонська обл.
4 Дмитріенко Петро Черкаси
5 Андрійчук Володимир Львів
6 Мазнев Сергій Київська обл.
7 Тенкуляк Олександр Київ
8 Лошкарьов Денис Херсонська обл.
9 Ліманський Костянтин Черкаси

Чоловіки понад 180 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Скороход Павло Київ
2 Кирилов Микола Чернігів
3 Спасокукоцкий Юрій Київ
4 Яковлев Ярослав Тернопіль
5 Большаков Денис Київ
6 Благодір Павло Київ
7 Карплюк Олександр Новоград
Волинський
8 Попик Андрій Львів

Класичний бодібілдинг

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Подоба Андрій Камянець
Подільський
2 Спасокукоцкий Юрій Київ
3 Большаков Денис Київ
4 Благодір Павло Київ
5 Пустовіт Микита Київ
6 Андрійчук Володимир Львів

Сеньйори

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Кирилов Микола Чернігів
2 Сідлецький Руслан Хмельницький
3 Дмитріенко Петро Черкаси
4 Бурденюк Сергій Киїів
5 Мазнев Сергій Киїівська обл.

Не увійшли у фінал класичного бодібілдінгу

Голосов Роман Камянець Подільський
Буяр Вадим Волочинськ
Шустов Ратібор Камянець Подільський
Жовмір Андрій Камянець Подільський
Кульчиковський Дмитро Стара синявка
Задорожнний Олександр Камянець Подільський
Павлюк Андрій Тернопільська обл.
Герасименко Дмитро Київ
Гордієнко Вячеслав Київ
Ліфанов Євген Київ
Рондяк Сергій Рудки
Ковальчат Мартін Стрий
Єгоров Микола Львів
Попик Андрій Львів
Балух Роман Львів
Мисник Павло Львів
Клим Іван Львів
Карплюк Олександр Новоград Волинський
Щербатюк Микола Тирасполь
Петерсон Сергій Львів

Модельний фітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Шмалій Вероніка Київ
2 Александрова Віта Київ
3 Кравцова Вікторія Львів
4 Серветник Анастасія Камянець
Подільський
5 Остапенко Діана Стрий
6 Попик Оксана Львів
7 Лисканич Надія Львів
8 Пономарьова Катерина Стрий

Бодіфітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Посвістак Дарія Київ
2 Трофименкова Інна Чернівці
3 Попик Оксана Львів
4 Остапенко Діана Стрий
5 Лисканич Надія Львів
6 Пономарьова Катерина Стрий
7 Клочник Олена Львів

Жінки бодібілдинг

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Фіда Тетяна Тальяті
2 Сенькова Надія Львів