Змагання / 2013

Відкритий Кубок України УФББВАББА 2013

Відкритий Кубок України УФББ/ВАББА 2013

Кількість учасників: 48
Місце проведення: м. Львів, пр. Червоної Калини 81,  в приміщені кінотеатру ім. О. Довженка
Дата змагань: 19 травня 2013р.

Абсолютний чемпіон: Подольський Віталій

Результати категорій

Юнаки 16 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Зорін Павло Київ
2 Хитра Микола Львів

Юнаки 18 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Савицький Микола Хмельницька обл.
2 Жовмір Андрій Хмельницька обл.
3 Богайчук Олексій Чернівці
4 Звезділін Андрій Київ
5 Павлюк Андрій Тернопільська обл.
6 Бутенко Юрій Київ

Юніори 20 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Пустовіт Микита Київ
2 Голосов Роман Хмельницька обл.
3 Шведа Андрій Львівська обл.
4 Бігун Дмитро Київ
5 Рубцов Дмитро
6 Вовк Володимир Львів
7 Кульбицький Володимир Луцьк

Юніори 22 роки

1 Щербатюк Микола Молдова (Тирасполь)
2 Андрійчук Володимир Львів
3 Березовський Вячеслав Хмельницький
4 Сарана Олександр Київ
5 Набитович Юрій Львівська обл.
6 Петрашкевич Назар Львів
7 Лісничий Сергій Львів

Юніори 24 роки

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Підчаша Юрій Львівська обл.
2 Подоба Андрій Хмельницька обл.
3 Долгов Борис Кіровоградська обл.
4 Шустов Ратібор Хмельницька обл.

Сеньйори

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Сидлецький Руслан Хмельницький
2 Бурденюк Сергій Київ

Класичний бодібілдинг

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Подоба Андрій Хмельницька обл.
2 Андрійчук Володимир Львів
3 Жовмір Андрій Хмельницька обл.
4 Шведа Андрій Львівська обл.
5 Голосов Роман Хмельницька обл.
6 Віонцек Марян Львів
7 Чумак Олександр Хмельницька обл.
8 Павлюк Андрій Тернопільська обл.
9 Петерсон Сергій Львів
10 Хитра Микола Львів
Бігун Дмитро Київ
Рубцов Дмитро
Кульбицький Володимир Луцьк

Модельний фітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Савлик Лілія Хмельницьтка обл.
2 Пономарьова Катерина Львівська обл.
3 Кривошеєва Анастасія Хмельницька обл.
4 Скринько Анастасія Київ
5 Герасимчук Світлана Чернівці
6 Галущак Людмила Хмельницька обл.

Абсолютна

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Подольський Віталій Хмельницька обл.
2 Карпук Микола Миколаїв
3 Підчаша Юрій Львівська обл.
4 Микитюк Володимир Хмельницька обл.
5 Сидлецький Руслан Хмельницький
6 Якименко Олег Київ
7 Пустовіт Микита Київ
8 Тарабрін Михайло
9 Щербатюк Микола Молдова (Тирасполь)
10 Голосов Роман Хмельницька обл.


Бодіфітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Антохі Маріна Чернівці
2 Гавриш Катерина Київ
3 Власова Наталія Запоріжжя
4 Масик Оксана Львівська обл.