Новини

WABBA WORLD 2014

Місяці напружених тренувань, відбіркових змагань, вивірених дієт, справжньої перевірки сили волі… І нарешті! Довгоочікувана подія — «WABBA WORLD 2014». Попереду — командна дорога до Греції , якої б не було без підтримки небайдужих до цього спорту людей, що підтримують розвиток бодібілдингу в Україні та допомагають спортсменам федерації WABBA на шляху до здобуття перемог світового рівня.
В Греції нас чекало мальовниче місто Нафпліон, чудовий готель з просторими номерами та видом на море. Все, що сприяє командному духу та настрою великих звершень. Трохи часу на перепочинок і зранку трансфер до місцевого палацу спорту — місця проведення змагань.
Хвилююча мить підготовки. Українські дівчата: Синельникова Ганна (м. Київ) — категорія «MISS SHAPE», Герасимчук Світлана (м.Чернівці ), Савлик Лілія (Хмельницка обл.) — категорія «MISS MODEL» — найгарніші!!! Чоловіки: Ярмоленко Олександр (м. Київ ) — категорія «MEDIUM CLASS», Андрійчук Володимир (м. Львів) — категорія «JUNIOR» — немов атланти — мрія всіх жінок…
Помпезне відкриття… Атлети всіх країн на сцені — незабутні відчуття!!! І попереду запекла боротьба за медалі…
Найчисельніша категорія — Miss Model, в якій Світлана та Лілія гідно показали себе, змусивши своїх суперниць понервувати. Лілія увійшла до десятки кращих моделей Чемпіонату світу 2014 року.
Дуже сильна, неочікувано міцна категорія Junior, в якій виступав Володимир Андрійчук. Його перший досвід у міжнародних змаганнях, але Володимир тримає удар та входить до фіналу.
Чарівна категорія — Miss Shape, в якій Україну представляла Ганна Синельникова, здобувши срібло. Ця напружена боротьба: Україна — Італія, Ганна Синельникова — Tiziana Calambrese Violetta, боротьба пропорцій, якості, довільних програм, боротьба золота та срібла.
Категорія Medium Class — Ярмоленко Олександр — довгоочікуване золото, здобуте в нелегкій боротьбі з Hussein Khalid Al-Khulidi, атлетом з Іраку. Це була справжня інтрига змагань… Спортсмени здобули однакову кількість балів, і для цієї категорії ввели ще один раунд де оцінювали лише їх. Вирішувалася доля першого місця. Дуже напружений момент, але завдяки відмінній підготовці, Олександр виборов золото, ставши володарем титулу Чемпіона світу з бодібілдингу 2014 року.
Ще одна, не менш захоплююча, категорія — Couples. Прекрасна можливість для спортсменів виступити у парах. Україну представляли Ярмоленко Олександр і Синельникова Ганна. Достатньо цікава категорія, яка включає в себе два раунди: перший — парне оцінювання, другий- довільна програма. Красиве видовище — Олександр та Ганна продемонстрували прекрасну романтично-філосовську довільну програму, за що здобули срібну винагороду. Ще одна медаль для нашої збірної.
У цьому році є нові враження: введено категорію «MISTER MODEL», що надихає не вельми м’язистих, проте естетичних, юнаків до участі в змаганнях.
Всім українським спортсменам, що не мають досвіду участі у міжнародних змаганнях, але найближчим часом планують отримати такий досвід, хочу нагадати, що використання кремового гриму є порушенням умов змагань і спортсмен не допускається до подальшої боротьби. Натомість, атлет повинен мати немаркий грим, або скористатися послугою гримера, якого завжди пропонують на змаганнях.
Одне золото, два срібла та фіналіст – ось які підсумки збірної WABBA України на Чемпіонаті світу з бодібілдингу 2014 року у Греції.
Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу версії WABBA висловлює щиру подяку всім спортсменам за незламну волю до перемоги та бажає успіхів в подальших змаганнях.
Окрема подяка спонсорам за підтримку федерації та атлетів.

До нових звершень!

Міс Всесвіт WABBA 2013, суддя міжнародної категорії
Наталія Касперська