ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТОГО КУБКУ ЛЬВОВА 2020

Абсолютний переможець категорії «MAN BODYBUILDING» – Адольфо Мабедо (Ангола)

Абсолютна переможниця категорії «MISS BIKINI» – Лілія Соломічева (Львів)

Абсолютний переможець категорії «MAN PHYSIQUE» – Володимир Лесков (Вінниця)

АБСОЛЮТНІ КАТЕГОРІЇ

Місце Прізвище, Ім’я Місто
OVERALL MAN BODYBUILDING
1 Адольфо Мабедо Ангола 134
Андрій Князев Київ 123
Андрій Шарапов Дніпро 213
Віталій Старов Львів 127
Віталій Каленський Енергодар 142
Іван Худобенко Київ 166
Володимир Шелест Київ 105
OVERALL MISS BIKINI
1 Лілія Соломічева Львів 111
Анна Остапенко Кривий Ріг 146
Алісія Холлі Київ 104
Марина Мала Львів 118
Наталія Санжаровська Львів 171
Вікторія Туткевич Київ 268
Поліна Бахум Київ 117
OVERALL MAN PHYSIQUE
1 Володиимр Лесков Вінниця 130
Кирило Шевченко Миколаїв 126
Володимир Стецій Івано-Франківськ 102

 

КАТЕГОРІЇ

 

Місце Прізвище, Ім’я Місто
JUNIOR
1 Віталій Старов Львів 127
2 Олег Чума Львів 129
SHORT – up to 165 cm
1 Андрій Шарапов Дніпро 213
SHORT – up to 170 cm
1 Віталій Каленський Енергодар 142
2 Анатолій Шелудько Київ 148
MEDIUM – up to 175 cm
1 Володимир Шелест Київ 105
2 Михайло Грабовецький Львів 189
3 Євгеній Репало Львів 136
Ярослав Лисак Львів 139
TALL – up to 180 cm
1 Андрій Князев Київ 123
2 Олег Борзенко Чорноморськ 170
3 Дмитро Дрига Київ 149
X-TALLover 180 cm
1 Іван Худобенко Київ 166
2 Олег Чума Київ 129
3 Олександр Галащук Київ 150
MASTERS – 40 years old
1 Андрій Шарапов Дніпро 213
2 Андрій Князев Київ 123
3 Віталій Каленський Енергодар 142
4 Анатолій Шелудько Київ 148
SUPERMASTERS – 50 years old
1 Володимир Шелест Київ 105
2 Анатолій Харченко Хмельове 174
ATHELETIC BB SHORT up to 175 cm
1 Євгеній Репало Львів 136
2 Віталій Старов Львів 127
3 Анатолій Харченко Хмельове 174
ATHELETIC BB SHORT over 175 cm
1 Дмитро Дрига Київ 149
2 Олег Чума Львів 129
MEN CLASSIC BODYBUILDING
1 Михайло Грабовецький Львів 189
2 Богдан Іванченко Новомиколаївка 103
MAN PHYSIQUE CLASSIC
1 Володимир Стецій Івано-Франківськ 102
2 Артем Разумовський Київ 145
3 Вячеслав Лєонтьєв Київ 165
MAN PHYSIQUE
1 Кирило Шевченко Миколаїв 126
2 Валентин Камінський Одеса 164
3 Віталій Швайковський Одеса 101
4 Едуард Римарчук Львів 172
5 Тарас Левченко Львів 140
MAN PHYSIQUE MUSCULAR
1 Володимир Лесков Вінниця 130
2 Євген Осика Кривий Ріг 137
MISS BIKINI JUNIOR
1 Марина Мала Львів 118
2 Анна Кострицька Хмельницький 119
3 Катерина Партала Харків 138
MISS BIKINI – up to 163 cm
1 Лілія Соломічева Львів 111
2 Ольга Ягольник Харків 167
3 Наталія Моторнюк Київ 115
4 Оксана Лукацька Хмельницький 112
5 Марина Мала Львів 118
6 Аміна Зідан Київ 121
Вікторія Ситнікова Харків 222
Віталіна Манукян Кутузівка 114
Людмила Цуркан Київ 115
Анна Глибіна Київ 173
Ірина Верцімага Київ 132
MISS BIKINI – over 163 cm
1 Поліна Бахум Київ 117
2 Інна Альхімова Київ 131
3 Наталія Санжаровська Львів 171
4 Тетяна Подзігун Вінниця 133
5 Анна Лавренко Київ 161
6 Вікторія Туткевич Київ 268
Оксана Стрельникова Київ 143
Юлія Токар Київ 106
Анна Кострицька Хмельницький 119
Юлія Піцик Хмельницький 120
Катерина Партала Харків 138
Олена Рубєжова Київ 144
Анастасія Залевська Казатин 206
MISS BIKINI OVER 35
1 Наталя Санжаровська Львів 171
2 Тетяна Подзігун Вінниця 133
3 Ольга Ягольник Харків 167
4 Аміна Зідан Київ 121
5 Оксана Лукацька Хмельницький 112
6 Юлія Токар Київ 106
MISS BIKINI OVER 40
1 Вікторія Туткевич Київ 268
2 Оксана Стрельникова Київ 143
3 Тетяна Шаповалова Кривий Ріг 168
4 Олена Білоус-Дмитрович Львів 107
5 Людмила Смолова Львів 201
6 Ірина Верцімага Київ 132
Олена Лобанова Київ 221
Ганна Глибіна Київ 173
MISS MODEL
1 Анастасія Авдєєва Київ 162
2 Юлія Цивка Запоріжжя 125
3 Катерина Мельник Хмельницький 116
4 Богдана Недашковська Київ 169
5 Роксана Вінокурова Київ 163
MISS WELNESS
1 Дарина Коломієць Київ 141
2 Ангеліна Шалашна Київ 135
3 Євгенія Геращенко Запоріжжя 122
4 Анжела Сидорова Запоріжжя 124
5 Олена Кириченко Київ 100
6 Оксана Супрун Київ 147
MISS SHAPE
1 Яна Трофимець Запоріжжя 109
2 Юлія Кузьмінська Київ 128
MISS FITNESS
1 Наталія Трикоз Харків 110
MISS BODY
1 Катерина Рудб Київ 108

Про нас пишуть