Українська федерація бодібілдінгу, фітнесу та бодіфітнесу версії WABBA — динамічно зростаюча команда професіоналів у сфері бодібілдінгу та фітнесу. Щорічна організація Кубків та Чемпіонатів України в різних містах держави, участь українських спортсменів у міжнародних змаганнях та перемоги в них є найкращим підтвердженням стрімкого росту УФББ/WABBA.

Однак подальше зростання Федерації потребує не лише великої кількості спортсменів, а й осіб, здатних організувати сучасні спортивні дійства, партнерів здатних розрекламувати ці змагання та спонсорів/рекламодавців, котрі усвідомлюють значний емоційний позитив таких заходів для учасників та глядачів, наслідком якого є зростання продажів марки, що рекламується саме в такий спосіб.

Тож УФББ/WABBA запрошує долучитись до спільного досягнення успіху спортсменів, тренерів, власників спортклубів, людей з організаторським хистом, партнерів, меценатів та спонсорів/рекламодавців.

Зроби свій внесок у розвиток федерації та вже сьогодні стань частиною Всеукраїнської команди! Разом до зростання та перемог не лише у спорті, а й житті!!!

За пропозиціями звертайтеся до Святослава Шеремети

тел.: +38 (050) 370-56-83  e-mail: sheremeta-kach@ukr.net