Офіційні результати Відкритого Чемпіонату України WABBA 2019

Місце проведення – м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Національний центр «Український дім»

Абсолютний переможець категорії «MAN BODYBUILDING» – Шарапов Андрій (Дніпро)

Абсолютна переможниця категорії «MISS BIKINI» – Сидоренко Світлана (Харків)

Абсолютний переможець категорії «MAN PHYSIQUE» – Yahor Rouda (Білорусь)

 

АБСОЛЮТНІ КАТЕГОРІЇ

Місце Прізвище, Ім’я Місто
OVERALL MAN BODYBUILDING
1 Андрій Шарапов Дніпро 13
2 Адольфо Мабедо Вінниця 136
3 Анатолій Шелудько Київ 2
4 Олександр Крук Київ 135
OVERALL MISS BIKINI
1 Сидоренко Світлана Харків 116
2 Марина Склярова Суми 209
3 Юлія Петренко Вишневе 46
4 Нежурина Євгенія Харків 207
5 Алісія Холлі Київ 104
6 Ольга Назарова Суми 36
7 Анастасія Добролежа Київ 26
8 Олена Ельянова Харків 106
OVERALL MAN PHYSIQUE
1 Yahor Rouda Білорусь 202
2 Сергій Яремич Київ 28
3 Богдан Герасимчук Луцьк 63

 

КАТЕГОРІЇ

Місце Прізвище, Ім’я Місто
JUNIOR
1 Олександр Крук Київ 135
2 Богдан Зовдун Київ 198
3 Антон Мартиненко Київ 45
4 Максим Кучиров Кагарлик 224
5 Олександр Черномаз Черкаси 132
SHORT – up to 170 cm
1 Анатолій Шелудько Київ 2
2 Олександр Тарасов Київ 68
3 Набарді Боббі-Бехруз Суми (Нігерія) 6
MEDIUM – over 170 cm
1 Адолфо Мабедо Вінниця 136
2 Євгеній Литовка Бориспіль 91
3 Олександр Крук Київ 135
4 Олег Петруха Біла Церква 8
5 Іван Худобенко Київ 16
SUPER MASTER – 50 years old
1 Сергій Синиця Березань 9
MASTERS – 40 years old
1 Андрій Шарапов Дніпро 13
2 Анатолій Шелудько Київ 2
3 Олег Петруха Біла Церква 8
MEN CLASSIC BODYBUILDING
1 Євгеній Литовка Бориспіль 91
2 Павло Копилов Київ 138
3 Руслан Ворошило Кривий Ріг 238
4 Богдан Зовдун Київ 198
5 Сергій Синиця Березань 9
6 Максим Ліпатов Київ 210
MAN PHYSIQUE
1 Сергій Яремич Київ 28
2 Максим Сухина Вінниця 134
3 Богдан Пащенко Київ 214
4 Сергій Бологов Київ 61
MAN PHYSIQUE CLASSIC
1 Богдан Герасимчук Луцьк 63
MAN PHYSIQUE MUSCULAR
1 Yahor Rouda Білорусь 202
2 Анатолій Павсюк Київ 218
3 Роман Соколовський Київ 114
4 Бот Самуель Самбо Суми (Нігерія) 91
MISS MODEL (Beauty)
1 Олена Ельянова Харків 106
2 Анастасія Курбанова Кривий Ріг 59
3 Аліна Бровченко Київ 217
4 Олена Ципуга Київ 49
5 Марина Нарожна Харків 58
MISS BIKINI JUNIOR
1 Анастасія Добролежа Київ 26
2 Анастасія Хоруженко Київ 196
3 Аліна Сметанська Вінниця 128
MISS BIKINI – up to 163 cm
1 Юлія Петренко Вишневе 46
2 Ірина Гарбар Буча 137
3 Volha Rouda Білорусь 131
4 Вікторія Ситнікова Харків 220
5 Юлія Баркан Кривий Ріг 94
6 Вікторія Чорна Київ 130
7 Світлана Москаленко Київ 4
MISS BIKINI – over 163 cm
1 Марина Склярова Суми 209
2 Вікторія Шапошнікова Харків 219
3 Тетяна Поладич Суми 119
4 Лариса Заточна Ірпінь 205
5 Олена Рубєжова Київ 48
6 Аліна Оранська Київ 14
7 Катерина Чубенко Харків 30
MISS BIKINI OVER 35
1 Алісія Холлі Київ 104
2 Анна Остапенко Кривий Ріг 76
3 Наталя Санжаровська Львів 222
4 Ірина Гарбар Буча 137
5 Тетяна Онищенко Вишгород 215
6 Аміна Зідан Київ 129
7 Тетяна Подзігун Вінниця 17
8 Свiтлана Москаленко Київ 4
MISS BIKINI OVER 40
1 Ольга Назарова Суми 36
2 Ольга Числова Вінниця 7
3 Людмила Смолова Львів 102
4 Олена Лобанова Київ 92
5 Ірина Верцімага Київ 197
6 Наталія Козелло Київ 221
MISS SHAPE
1 Ольга Вертегел Київ 12
2 Катерина Рудь Київ 203
MISS FITNESS
1 Юлія Козак Київ 43
MISS WELNESS
1 Ангелина Шалашна Київ 227
2 Катерина Матюхіна Чорноморськ 225
3 Вікторія Захарова Запоріжжя 223
4 Євгенія Геращенко Запоріжжя 103
5 Оксана Джугастрянська Київ 225
6 Вікторія Ситнікова Харків 220
7 Олена Константинова Київ 250
8 Дар’я Дюкарєва Київ 213
COUPLE
1 Шарапов Андрій/Захарова Вікторія Дніпро/Запоріжжя 13
2 Копилов Павло/Козак Юлія Київ/Київ 138

 

Про нас пишуть