Прес-реліз Чемпіонату України WABBA 2018

До Львова приїдуть провідні бодібілдери та фітнесисти на Чемпіонат України WABBA 2018.

Провідні культуристи та фітнесисти країни приїдуть змагатися до Львова на Чемпіонат України, який відбудеться 18 листопада за версією федерації WABBA. Атлети матимуть змогу поборотися за призовий фонд у розмірі 30 000 грн. Також кращі спортсмени отримають право представити збірну України у Португалії на найпрестижнішому змаганні року WABBA INTERNATIONAL «MR. & MS. UNIVERSE», що відбудеться 24 листопада.

Загалом мірятись красою м’язів буде близько 200 атлетів з усіх куточків України. Змагання відбуватиметься у ростових та вікових категоріях жінок та чоловіків. Особливо цікавим чемпіонат України є тим, що на ньому можна побачити як атлетів – початківців так і професіоналів.

Зокрема, до Львова приїдуть знамениті спортсмени: В’ячеслав Волосов (Абсолютний чемпіон Світу WABBA 2018 року серед професіоналів з бодібілдингу), Анна Мірон (чемпіонка Світу WABBA 2018, категорія бікіні), Сергій Черняк (Абсолютний чемпіон Європи WABBA 2018 року з бодібілдингу), Анастасія Самойлович (Абсолютна чемпіонка Європи WABBA 2018 року, категорія бікіні). Також очікується тріумфальне повернення на сцену «монстра» Українського бодібілдингу, зірки 2000-2010 років, бодібілдера-важковаговика Сергія Яцюка (Абсолютний чемпіон Європи WABBA 2010 року з бодібілдингу). Саме Сергій Яцюк переміг Волосова В’ячеслава на турнірі «Містер Україна» 2010 року, тож протистояння супертяжів-чемпіонів Яцюк-Волосов обіцяє бути напруженим.

Честь міста-господаря чемпіонату представлятимуть наступні зірки: Лілія Яцишин (чемпіонка Європи WABBA 2018 року, категорія «модел б’юті»), Сергій Климчук (бронзовий призер чемпіонату Європи WABBA 2018, категорія «менс фізік») та Мар’яна Лопушанська (переможниця Ms. Universe 2017 року, категорія «модел б’юті»).

“Із року в рік ми бачимо стрімкий розвиток фітнес-індустрії в Україні. Відтак щосезону стає все більше охочих виступити на змаганнях та продемонструвати свої результати.  Окрім того, критерії участі у змаганнях за останні роки стали суттєво простішими. Різноманітність категорій дозволяє виходити на сцену учасникам з різною підготовкою, зокрема, це стосується категорій модельного фітнесу”, –  розповів президент федерації WABBA Святослав Шеремета.

Змагання проведуть 18 листопада (з 10:00 до 21:00, орієнтовно) у концерт холі “Малевич”, що за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 2.