Відкритий Кубок Львова УФББ WABBA 2010

Абсолютний чемпіон: Волосов Вячеслав

Юнаки 16 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Хоменчук Артем Київ
2 Ларін Антон Нововолинськ
3 Бутенко Юрій Київ
4 Біляк Назар Львів


Юнаки 18 років

 

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Козленко Павло Київ
2 Щербатюк Микола Тирасполь
3 Євтіхов Тарас Тернопіль
4 Шведа Андрій Червоноград
5 Андрійчук Володимир Львів
6 Когут Володимир Львів

 

 

Юніори 20 років

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Журавель Віталій Нововолинськ
2 Крештофов Дмитро Київ
3 Петрашкевич Назар Львів
4 Ярушевський Богдан Стрий
5 Місько Володимир Львів

 

Юніори 22 роки

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Ількович Микола Камянець-подільський
2 Корнієнко Сергій Лубни (Полтавська обл.)
3 Крищук Віталій Дрогобич

Абсолютна категорія чоловіків

Місце Прізвище та ім’я Місто
1 Волосов Вячеслав Донецьк
2 Скороход Павло Київ
3 Граневський Володимир  Тирасполь (Молдова)
4 Якименко Олег Київ
5 Ількович Микола Камянець-подільський
6 Журавель Віталій Нововолинськ
7 Ярмоленко Олександр Київ
8 Котунов Сергій Харків
9 Корнієнко Сергій Лубни (Полтавська обл.)
10 Левчук Сергій Хмельницький

 

Ветерани

Місце Прізвище та ім`я Місто
1 Котунов Сергій Харків
2 Химченко Сергій Одеса

 

Жінки боді-фітнес

Місце Прізвище та імя Місто
1 Войтович Діана  Київ

 

Головний суддя: Шеремета С.Р.
Головний секретар: Дяків О. В.

 

Починаючи з 2008 року, Відкритий кубок Львова став взірцем організації та подання в мас медіа турніру з бодібілдингу не лише на теренах західних областей, а й усієї України. Такий підхід, відповідно, зробив цей турнір найпрестижнішим у весняному сезоні і на майбутні роки. 2009 рік подарував як черговий рекорд учасників, так і їх високий рівень. Чого лише варте протистояння Володимира Горая та Андрія Кисіля… Дебют на Львівських змаганнях Павла Скорохода (згодом віце-чемпіона Європи) та Ільковича Миколи (згодом бронзового призера чемпіонату Європи)… Аналізуючи цей Кубок 2009 року, вибагливий львівський глядач купував квиток на кубок 2010 з передчуттям незабутнього видовища боротьби справжніх професіоналів бодібілдингу… І не помилився! Не можемо похвалитись надмірним зростанням кількості учасників змагання, проте їх якість, точніше сказати рівень перевершив усі сподівання, що згодом підтвердив Чемпіонат Європи, який відбувся через три тижні після Львівського кубку.

15 травня о 18:00 годині у вже всім звиклому Культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка, розпочався турнір року у місті Лева. Без особливих труднощів, компетентні судді відібрали десятку фіналістів Абсолютної категорії – саме з півфіналу Абсолютки було розпочато змагання. Боротьбу ж у категоріях розпочали ветерани – обидва Сергії, Котунов (м. Харків) та Хімченко (м. Одеса). Очевидна перевага титулованого й досвідченого харків’янина дозволили йому забезпечити прекрасний подарунок у день його народження у вигляді перемоги в цій категорії. Сергій Хімченко на завойоване срібло зовсім не нарікав…

Гордо вийшла й прикрасила собою усе дійство єдина представниця категорії бодіфітнес Войтович Діана з Києва,(тренер Подольський Віталій). Давненько львівські чоловіки не надривали горлянки від схвальних вигуків, особливо пристрасно вони це робили, коли судді оцінювали Діанку зі спини)))… Згодом сама Діана втішалась із першої перемоги на змаганнях ВАББА.

Потішили глядачів і наймолодші учасники чоловічого змагання, які перейняли естафету у ветеранів. Четверо учасників категорії юнаків 16 років справили враження досвідчених та амбітних спортсменів. Минулорічний переможець цієї ж категорії – киянин Хоменчук Артем відстояв свій титул й удруге поспіль став переможцем. Ларін Антон із Нововолинська суттєво зпрогресував й «переплавив» свою бронзову медаль 2009 на срібну 2010 і ми вітаємо його з цим успіхом. Ще один киянин, дебютант змагань з бодібілдингу, Бутенко Юрій, здобув бронзу у цій категорії. Львів’янин Біляк Назар був активно підтриманий місцевими уболівальниками, проте рішенням суддів посів четверту сходинку цієї категорії.

Шестеро юнаків категорії 18 років, точніше їх форма – ще один сюрприз змагання. Чемпіон цієї категорії 2009 року, Щербатюк Микола із Молдови, не зумів втримати титул й змушений був вдовільнитись лише сріблом… Засмутив Миколу й приємно потішив глядачів та суддів небувалою для цього віку масою й пропорцією мешканець столиці Козленко Павло, котрий переміг одноголосним вердиктом суддів. Третю сходинку здобув Євтіхов Тарас із Тернополя. Шведа Андрій із Червонограду опинився на четвертій позиції. Львів’яни Андрійчук Володимир та Когут Володимир посіли відповідно п’яту та шосту сходинку у цій боротьбі.

Не кількістю, а якістю підкорила глядача та суддів і категорія юніорів 20 років. Неймовірно рельєфний, ще й пропорційний та доволі масивний представник Нововолинської школи бодібілдингу Журавель Віталій посів 1-у сходинку у протоколах всіх суддів й зовсім не дивувався, коли саме його проголосили переможцем. Киянин Крештофов Дмитро продемонстрував відмінну, як на свій молодий вік, пропорцію та масу й лише трохи поступався Віталію у рельєфі… Як наслідок, – 2-е місце… Відомий та дуже наполегливий у роботі над собою львів’янин Петрашкевич Назар опинився на третій сходинці цієї категорії. Ярушевський Богдан із Стрия змушений був змиритись із четвертим місцем серед цієї неймовірно сильної, як на юний вік, категорії. Дебютант змагань з бодібілдингу Місько Володимир, очевидно, пошкодував для себе гриму й виглядав значно блідішим за своїх суперників, що зовсім не додавало йому шансів на успіх. Справедливе п’яте місце у цій категорії.

Категорія юніорів 22 роки більш, ніж попередня втілила у життя гасло – «не кількістю, а якістю!!!»… Всього троє учасників, зате які! Срібний призер Першості Львова 2010, Крищук Віталій із м. Дрогобич додав у свою скарбничку нагород бронзову медаль. Срібло у свою колекцію поклав Корнієнко Сергій із м. Лубни, Полтавської області. Ну, а беззаперечний фаворит категорії, фіналіст чемпіонату Світу 2009 юніорської категорії, Ількович Микола (м. Кам’янець-Подільський) продемонстрував вражаючу масу у поєднанні з відмінним рельєфом та пропорціями й здобув чергову золоту медаль.

Традиційно, найочікуваніша на всіх змаганнях, Абсолютна категорія перевершила усі сподівання! Усі бачили, що десятка фіналістів перебуває на піку своїх кондицій, але ж ніхто й припустити не міг, що перед ними стоять майбутні: чемпіон Європи; віце-чемпіон Європи; двоє бронзових призерів чемпіонату Європи та фіналіст чемпіонату Європи!!! Саме такий результат у Російському Єкатеринбурзі, 5-6 червня на Чемпіонаті Європи ВАББА, лише трьома тижнями пізніше після Кубку Львова покажуть п’ятеро спортсменів-учасників Львівської Абсолютки. Саме збірна України посяде ПЕРШЕ загальнокомандне місце!!! Тоді цього не знав і я, проте усвідомлював, що зараз на сцені львівський шанувальник «залізного» спорту спостерігає найвеличніше видовище за всі роки…

Продемонструвавши цілком пристойні масу та рельєф, замкнув десятку фіналістів представник м. Хмельницького Левчук Сергій. Ще один Сергій, от тільки Корнієнко, услід за срібною медаллю категорії 22 роки поклав у свою скарбничку трофеїв і медаль за 9 місце Абсолютної категорії. Закінчив епопею «Сергіїв» у цій категорії уже відомий нам за перемогою у категорії ветеранів харків’янин Котунов Сергій. На жаль, для Ярмоленка Олександра із м. Києва, на Кубку Львова немає ні ростових ні вагових категорій для чоловіків… Адже саме він посів п’яте місце на Чемпіонаті Європи в категорії «Men Tall». На цих змаганнях у Абсолютній категорії Відкритого кубку Львова, йому довелось задовільнитись лише сьомим місцем… «Відкриття» турніру – Журавель Віталій з Нововолинська у свої 20 не лише прорвався, в омріяну всіма, Абсолютну категорію, а й випередив названих щойно досвідчених атлетів. Браво, Віталій!!! Заслужене шосте місце у цій категорії гігантів… Відкриття 2009 року Ількович Микола, якого досі тренує віце-президент ВАББА України Подольський Віталій, не розчарував своїх прихильників, продемонструвавши відмінну форму і здобувши п’яте місце. За три тижні після цього, у Росії він здобуде бронзу на Чемпіонаті Європи серед юніорів. Вітаємо!!! Бронзовий призер майбутнього чемпіонату Європи, Киянин Якименко Олег на цьому кубку опинився на четвертій сходинці. Підтвердив свій високий клас та стабільність і постійний учасник змагань у Львові Граневський Володимир (м. Тирасполь, Молдова). Як і 2009 року він завершив боротьбу на третьому місці. Тричі викликали на порівняння, ставлячи поруч киянина Павла Скорохода та донеччанина Волосова Вячеслава. Обидва височенного зросту та неймовірно масивні! Дещо рельєфнішим та граціознішим, особливо у верхній частині тіла, виглядав киянин, проте за пропорцією та масивністю однозначно мав перевагу представник Донецька. М’язи стегон вирішили долю цієї рівної боротьби. Сподіваємось, що Павло Скороход який поступився саме за цим критерієм й став срібним призером попрацює над слабкими місцями у найближчому майбутньому. Львівський ж глядач гучно аплодував перемозі Донецького велетня, ніби відчуваючи, що 2010 рік для нього стане над успішним. Через три тижні так само гучно аплодували й глядачі Єкатеринбурга – у найвищій ростовій категорії «X-Tall», на чемпіонаті Європи двоє героїв Львівського кубку тріумфували повторивши результат – Павло Скороход став срібним призером чемпіонату, а Волосов Вячеслав впевнено переміг…

Ось так Відкритий кубок старовинного міста Лева зібрав на свій турнір кращих атлетів Європи – УКРАЇНСЬКИХ АТЛЕТІВ, й у напруженій боротьбі між собою вдосконалив їхню майстерність та досвід, який згодом й дав початок їх перемогам на Європейській та Світовій арені…

Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу, Ліга культуризму Львова й усі, хто брав участь в організації відкритого кубку Львова 2010 року висловлюють найщирішу вдячність:

Генеральному спонсору – офіційному дилеру автомобілів Volkswagen у м. Львові компанії, “Алекс СО” http://www.vw.lviv.ua/ та особисто Харишу Ярославу.

Офіційному спонсору – ПП «Майя» – виробнику чоловічого одягу «LEGENDA CLASS» http://www.legendaclass.com.ua/ й Лозинському Юрію особисто.

Офіційному спонсору – офіційному дистриб’ютору тренажерів «Олімп» http://www.olimp.lviv.ua/ в Україні.

Спонсорам: виробнику вітамінів «NUTRILITE», молочній компанії «ГАЛИЧИНА» та торговій марці «FORM LABS».

Партнерам ЛКЛ – ГО «Моноліт»  та фірмі «Юніма».

За найактивнішу участь у організації цього змагання від мене особисто, від імені усіх спортсменів та глядачів, низький уклін львівській міській організації ВО «СВОБОДА» http://www.svoboda.lviv.ua/ та безпосередньо її керівнику – Івану Гринді.

Президент УФББ/ВАББА С. Р. Шеремета

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *