Відкритий Кубок України УФББ WABBA 2011

 

 

Результати “Відкритий Кубок України УФББ/WABBA 2011”

Турнір: Відкритий Кубок України УФББ/ВАББА з бодібілдингу (культуризму), фітнесу та бодіфітнесу.

Місце проведення: місто Львів, проспект Червоної Калини, 81, в приміщенні кінотеатру ім. О. Довженка.
Дата проведення: 15 травня 2011р.

Загальна кількість учасників: 64

Абсолютний чемпіон: Комарницький Вадим (м. Чернівці)

Результати категорій:

 

Юнаки 16 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Богайчук Олексій Чернівці
2 Бутенко Юрій Київ
3 Згода Євген Київ
4 Бондар Валентин Київська обл.

Юнаки 18 років

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Гололобов Віктор Київ
2 Вишніцький Артем Хмельницька обл.
3 Кучер Володимир Львів
4 Савтик Сергій Хмельницька обл.
5 Шведа Андрій Червоноград

 

Юнаки 20 років

 Місце  Прізвище та Імя Місто 
 1 Щербатюк Микола   Тирасполь
 2 Петрашкевич Назар Львів
 3 Наконечний Максим Тернопіль
 4  Копецький Олександр Хмельницька обл.
 5  Самборський Віталій Кіровоградська обл.
 6  Михалик Віталій  Тернопіль
 7 Буяр Вадим Хмельницька обл.
 8  Щейко Ігор Львівська обл.
 9  Кухарчук Артем Львів
 10 Лісничий Сергій Львів

 

Юнаки 22 роки

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Ількович Микола Хмельницька обл.
2 Марциняк Роман Львівська обл.
3 Бурда Олександр Нововолинськ
4 Долгов Борис Київ
5 Єгоров Микола Львів
6 Домбровський Олег Львів

Юніори 24 роки

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Будяк Олексій Київ
2 Мехралієв Руслан Аслан Оглі Чернігів

 

Чоловіки до 165 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Загурський Валерій Хмельницький
2 Долгов Борис Київ

Чоловіки до 170 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Ількович Микола Хмельницька обл. 
2 Грехов Олексій АР Крим
3 Istvan Hegedus Будапешт
4 Самборський Віталій Кіровоградська обл.
5 Левчук Сергій Хмельницький
6 Матвієнко Микола Київська обл.

 

Чоловіки до 175 см.

 Місце  Прізвище та Імя  Місто
 Laszlo Rezso Zombori Будапешт 
2  Ярмоленко Олександр Київ
3 Хіміон Борис Київ
4 Ключ Євген Київ
5  Павлішин Сергій Київ
6  Сташук Борис  Чернігів
7  Петрашкевич Назар Львів
8  Копецький Олександр Хмельницька обл.

 

Чоловіки до 180 см.

 Місце  Прізвище та Імя  Місто
 1 Комарницький Вадим    Чернівці
 2  Батьков Андрій  Київ
 3 Котунов Сергій Харків
 4  Граневський Володимир  Тирасполь
 5 Дубовий Андрій Дніпропетровськ
 6 Tibor Medek Будапешт
 7 Артеменко Олександр Київ
 8 Бурда Олександр Нововолинськ
 9 Будяк Олексій  Київ
 10 Герасимів Андрій  Львівська обл.

 

Чоловіки вище 180 см.

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Скороход Павло Київ
2 Кирилов Микола Чернігів
3 Спасококуцький Юрій Київська обл.
4 Карван Ігор Львів
5 Гололобов Віктор Київ
6 Домбровський Євген Львів
7 Бондарчук Олександр Чернівці

 

Чоловіки класичний бодібілдинг

 Місце  Прізвище та Імя  Місто
 1 Хіміон Борис   Київ 
 2  Батьков Андрій  Київ
 3  Спасококуцький Юрій  Київська обл.
 4  Галапац Олександр  Чернігів
 5  Щербатюк Микола Тирасполь
 6 Єгоров Микола  Львів
 7  Буяр Вадим Хмельницька обл.
 8 Яворський Ігор Чернігів
 9  Щейко Ігор Львівська обл.

 

Сеньйори

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Котунов Сергій Харків
2 Istvan Hegedus Будапешт
3 Tibor Medek Будапешт
4 Бурденюк Сергій Київ
5 Бондарчук Олександр Чернівці

 

Жінки Бодіфітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Глушак Олена Київ
2 Литвиненко Анастасія Київ
3 Федорова Юлія Київ
4 Горбач Діана Київська обл.
5 Коцюбинська Влада Київ

 

Жінки модельний фітнес

 Місце  Прізвище та Імя  Місто
 1 Серебрякова Вікторія  Київ 
 2 Александрова Віта Київ
 3  Brigitta Szalay  Будапешт
 4 Скримська Юлія  Київ
 5  Глушак Олена Київ
 6  Опанасюк Катерина Львів
 7 Федорова Юлія Київ
 8  Коцюбинська Влада Київ
 9  Литвиненко Анастасія  Київ

 

Жінки Фітнес

Місце Прізвище та Імя Місто
1 Глушак Олена Київ
2 Опанасюк Катерина Львів

 

 

«Готуюсь на Львів…» — саме так відповідають більшість бодібілдерів України, коли перед початком весняного сезону чують питання: «До яких змагань готуєшся?». Так склалося історично й утвердилось з заснуванням Ліги культуризму Львова та УФББ/ВАББА України, що змагання, організовані під їх егідою у м. Львові, є черговим кроком вперед та «примноженням славетних традицій…».  Відкриті Першості міста Лева 2005-2007, відкриті кубки Львова 2008-2010, і врешті, Відкритий Кубок України 2011.

64 спортсмени 15 травня 2011 року приїхали до Львова виборювати Кубок. Вони представляли 15 областей країни, АР Крим та дві іноземні держави – Молодову й Угорщину. До давніх друзів з Молдови – Граневського Володимира та Щербатюка Миколи, котрі починаючи з 2008 року приїздять щороку на всі без винятку Львівські змагання, приєдналися спортсмени з столиці Угорщини. Очолював команду угорців Президент ВАББА-Європи – Ференц Пінтер та віце-президент ВАББА Угорщини Ерно Гузар. Четвертий раз поспіль кубок відбувся у Культурно-освітньому центрі ім. Олександра Довженка.

Розпочали змагання найдосвідченіші – категорія сеньйорів. З п’яти учасників категорії троє представляли Україну, двоє – Угорщину. Очевидний прогрес 55-річного Олександра Бондарчука (м. Чернівці) помітили як глядачі, так і судді, однак ще вищий рівень підготовки його суперників не дозволив піднятись вище п’ятого місця. Мешканець столиці України, 46-річний Сергій Бурденюк складав впевнену конкуренцію іншому мешканцю столиці, проте вже Угорщини – Тібору  Медеку. Незначна перевага угорця в рельєфності та пропорціях дозволила саме йому здобути бронзову медаль категорії сеньйорів, потіснивши киянина на четверте місце. Третього січня 1956 року народився Тібор Медек, в зв’язку з цим міг би записати в свій актив ще одне символічне досягнення – бути найстаршим учасником Відкритого кубку України УФББ/ВАББА 2011, однак, згаданий нами чернівчанин – Олександр Бондарчук святкує свій день народження двома днями раніше – 1 січня 1956 року, тому саме він став найстаршим спортсменом цих змагань.

Хоч ці двоє атлетів суттєво випереджали інших, інтриги в боротьбі за першість не було. Наймолодший учасник категорії  44-річний ветеран – Істван Хегідіш (Будапешт) продемонстрував прекрасні кондиції, що дозволили йому здобути срібло, однак не дозволили претендувати на золото. Неперевершений Сергій Котунов із Харкова, що святкував в цей день своє 50 – ліття досяг оптимальної форми, що дозволила йому одностайним рішенням суддів стати переможцем категорії, мабуть, зробивши собі найкращий подарунок.

З однієї учасниці в 2010 році до п’яти в 2011 р. збільшилась, улюблена глядачами-чоловіками, категорія «жінки бодіфітнес»… всі вони із столиці України… Не буду описувати того, що відбувалось у залі, коли цих красунь судді просили обернутись, адже така спроба приречена на провал, краще придбайте DVD-версію… Судді ж у підсумку розташували спортсменок так: 1 місце – Глушак Олена, 2-е місце – Литвиненко Анастасія, 3-є – Федорова Юлія, 4-е – Горбач Діана, 5-е – Коцюбинська Влада.

Швидко й впевнено виходили на сцену четверо наймолодших учасників змагання – категорії «юнаки 16 років». Як правило небагато спортсменів такого молодого віку, та ще й  вийти їм на сцену не просто. З власного тренерського досвіду знаю, що важко підготувати молодь як фізично, так і психологічно. Рекордною за кількістю учасників ця категорія була у 2008 році – шестеро, 2009 – троє,  2010 – четверо. Серед цьогорічних учасників впізнаю лише одне обличчя – Бутенко Юрій із Києва, що посів третє місце у 2010 році. Цього разу він опинився на другій сходинці п’єдесталу, пропустивши вперед представника Буковини – Богайчука Олексія. Бронза дісталась киянину Згоді Євгену, котрий потіснив на четверте місце спортсмена із Київської області Валентина Бондаря. Підводячи підсумки наймолодшої категорії спортсменів, можна бути впевненим, що майбутнє в українського бодібілдингу є.

Дещо старші – юнаки 18 років вийшли на сцену. Проте, лише Шведа Андрій із міста Червоноград Львівської області брав участь у минулорічних змаганнях цієї ж категорії й здобув 4-те місце з шести учасників. Цього разу йому довелось змиритись із п’ятим місцем із п’яти… Сміливо констатуємо, що загальний рівень цієї вікової групи зріс у порівнянні з попередніми роками. Савтик Сергій із Кам’янець-Подільського став 4-м зовсім трохи поступившись у об’ємах львів’янину Кучеру Володимиру – третє місце. Ще один представник Кам’янець-Подільського – Вишніцький Артем зумів піднятись на другу сходинку змагань цієї категорії, проте створити конкуренцію преможцю – Гололобову Віктору (м. Київ) не зміг.

Найчисельнішою видалась категорія «юніори 20 років» – 10 учасників. Замкнув чільну десятку місцевий спортсмен Лісничий Сергій. 9-м став ще один представник міста-господаря Кубку Кухарчук Артем, 8-е місце дісталось спортсмену із міста Новий  Розділ (Львівська обл.) Шейку Ігореві. Сьомим став Буяр Вадим (Хмельницька обл.), 6-й – Михалик Віталій (м. Тернопіль), 5-й – Самборський Віталій із м. Гайворон Кіровоградської області, 4-а сходинка підкорилась черговому представнику Кам’янець-Подільського Копецькому Олександру. Бронза ж поїхала до Тернополя, діставшись Наконечному Максиму. Що ж стосується боротьби за золото, то ця категорія першою на змаганнях подарувала інтригу. Давні суперники – львів’янин Петрашкевич Назар та Щербатюк Микола із Тирасполя «з’ясовували» стосунки ще у 2009 році у категорії «юнаки18 років» і тоді золото здобув представник Молдови. У 2010 році Назар перейшовши у категорію «20 років» та здобув бронзу, а от Микола у «18 років» став другим… Цікавим для них та глядачів було їх цьогорічне протистояння, ще й зважаючи на відмінності тілобудови та «козирів» спортсменів. За шаленої підтримки земляків на одному диханні пройшла довільна програма Назарові і під час обов’язкової він впевнено та натхненно демонстрував свої переваги в пропорції та естетичності. Всі, хто бачив цього перспективного юніора на попередніх змаганнях, однозначно констатував, що це його найкраща форма й суттєвий прогресс у порівнянні з попереднім роком. Х-подібна форма тіла, налиті дельти та об’ємні стегна робили надію Щербатюка Миколи на золото цілком примарною, однак, так здавалось лише під час оцінки пропорцій… В обов’язковій програмі гору почав брати рельєф молдованина… й таки взяв… із мнімальною перевагою у рішенні суддів… Так повторилась історія суперництва двох атлетів, щоправда тепер це був 2011, а не 2009 і категорія не юнаків 18, а юніорів 20 років… і не Відкритий кубок Львова, а Відкритий кубок України…

Шестеро учасників категорії юніорів 22-х років такою кількістю автоматично гарантували собі вихід у фінал без півфінального відбору. Що ж до загальньго рівня учасників, то він приємно здивував, особливо трійка призерів… На шостій та п’ятій сходинці розташувались двоє львів’ян –Домбровський Євген та Єгоров Микола відповідно. Першому опинитись вище завадив брак досвіду та рельєфу, другому маси. Киянин Долгов Борис відчутно уступав спортсменам, що претендували на найвищі нагороди як з точки зору об’ємів, так і пропорцій, тож зупинився на четвертій сходинці. Давній учасник  Львівських змагань Бурда Олександр із Нововолинська не думав, що з такими колосальними об’ємами, пропорцією та гідним рельєфом йому можуть знайтись суперники у цій віковій групі… Все ж судді одностайно поставили його третім… Марциняк Роман із міста Городок, Львівської області вразив якістю та щільністю мускулатури, плюс ще й відмінно відпрацьованим позуванням та фіксацією, а ще з пропорцією у нього все гаразд. Всі ці переваги дозволили йому випередити інших суперників у тому числі й значно габаритнішого Бурду Олександра і справедливе срібло у підсумку. Беззаперечне золото цієї надпотужної категорії впевнено здобув бронзовий призер чемпіонату Європи 2010 року Ількович Микола із Кам’янець-Подільського. Неймовірну венозність, відмінну якість, пропорцію та об’єм продемонстрував цей спортсмен, для якого це кубкове змагання було лише підвідним перед чемпіонатом Світу. Його тренер – Подольський Віталій блискуче розпланував підготовку цього молодого таланту, та й прогрес, у порівннянні з попередніми змаганнями, був очевидний. Чемпіонат Світу, що відбувся 18 червня 2011 року в Будапешті приніс Миколі бронзову нагороду.

Кубок 2011 запам’ятається ще й тим, що вперше було введено в программу змагання категорію «юніори 24 роки». Адже згідно міжнародних правил версії ВАББА (WABBA) змагання серед юніорів відбувається в абсолютній категорії серед юнаків віком саме до 24 років. Традиційно, що нові категорії, хай навіть давно очевидні у своїй необхідності, є зовсім нечисленні. Тож лише двоє учасників цієї дебютної вікової групи зовсім не викликали розчарування й сумнівів у доцільності введення цієї категорії. Що до боротьби самих атлетів, то одностайним рішенням срібло здобув чернігівець Мерхалієв Руслан, золотим переможцем став киянин Будяк Олексій.

Допоки в змаганнях з бодібілдингу є юнацько-юніорські категорії, а також спортсмени звичних білдерських категорій, чиїми козирями є зовсім не маса а пропорція та рельєф, брак учасників категорії «класичний бодібілдинг», мабуть, неможливий.  Ця категорія також новаторство для Львова. Формула «ріст-100+5%» припала до душі дев’ятьом учасникам Кубку України 2011. Півфінал визначив, що 19-річний Шейко Ігор із міста Новий Розділ Львівської області замкнув дев’яту позицію. Чернігівець Яворський Ігор опинився на восьмому місці. Двічі за крок до фіналу зупинився Буяр Вадим із Хмельниччини, спочатку – у юніорській категорії 20 років, а потім в класичному бодібілдингу. Фінальна ж частина розставила усі крапки над «і» наступним чином: 6-е місце дісталось черговому юніору – Єгорову Миколі (м. Львів), 5-е місце закріпилось за ще молодшим юніором, переможцем категорії 20 років – Щербатюком Миколою. У голові ж підсумкової таблиці результатів опинилось одразу четверо киян.  Галапац Олександр впевнено  зупинився на четвертому місці, продемонструвавши відмінну якість та хорошу пропорцію. Майже одностайними були 11 суддів, коли присудили бронзу Юрію Спасокукоцькому. Батьков Андрій у більшості суддівських протоколів отримав «двійку» навпроти свого прізвища й не зміг поборотись із переможцем за найвищу нагороду. Ну а більш, ніж впевнену перемогу над гідними суперниками здобув підопічнй Сергія Яцюка Борис Хіміон. Можна багато хвалебних од написати блискучим пропорціям, «прорізці», налитості та естетиці цього спортсмена, однак вагоміше звучатиме аргумент, що через місяць Борис здобув золоту нагороду чемпіонату Світу…

Долгов Борис (м. Київ) та Загурський Валерій (м. Хмельницький) не очікували, що категорія «чоловіки до 165 см.» буде такою нечисельною й обидва підготувались цілком пристойно. Змаг цих двох учасників закінчився перемогою останнього.

І знову лише двоє спортсменів у категорії, точніше спортсменок. Категорія «жінки фітнес» поповнила перелік найменш чисельних… Щоправда, потішив рівень учасниць як у довільній, так і в обов’язковій програмах. Підтримка рідних стін та вболівальників була відчутною, однак не дозволила львів’янці Опанасюк Катерині здобути першість… Переможниця «бодіфітнесу» Олена Глушак впевнено перемогла і у цій дисципліні.

Досвід підказує, що категорії на кшталт «чоловіки 170 см» є численні, а боротьба в них напружена. Та не цього разу… Шестеро учасників не завдали клопотів компетентному суддівству у розставленні місць. Матвієнко Микола замкнув шістку фіналістів, сходинкою вище опинився Левчук Сергій, а четвертим місцем в чоловічій категорії Самборський Віталій, думаю, має бути більш, ніж задоволений. Знайомий нам, срібний призер категорії сеньйорів, Істван Хегідіш із Будапешту, в цій категорії поповнив свою скарбничку українських нагород бронзою. Грехов Олексій із Криму повіз у «рідні теплі краї» срібну медаль. Львівські ж глядачі вкотре схвально аплодували Ільковичу Миколі, котрий вдруге зайняв першу сходинку п’єдесталу.

Категорії «175 см.» та «180см.» набрали по 10 учасників кожна і що найважливіше – високого рівня фіналістів.  Інтрига, що відбулась в «175» цілком вдовільнила любителів несподіваного результату, що так чи інакше є лише позитивом для будь-якого виду спорту. Щоправда й дала приводи для обговорення справедливості прийнятого суддями рішення. Заради відвертості слід сказати, що і суддівські оцінки тут надто вже розбіглись… Та причина тут була очевидна – надто різні за своїми сильними сторонами спортсмени з геть різною морфологією тіла.

Місяцем раніше киянин Ключ Євген продемонстрував цілком пристойні кондиції й став абсолютним переможцем Відкритого кубку Буковини й завдяки цьому вважався фаворитом ростової категорії Кубку України. Однак чи то самовпевненість, чи помилка у передзмагальній дієті, чи то застуда на яку скаржився у роздягальні, зробили його надто гладким, щоб перемогти серед таких серйозних конкурентів. То ж найоб’ємніший, з цілком хорошою пропорцією та енергійною довільною програмою Євген був розчарований четвертим результатом.

Блискуча пропорція та рельєф переможця «класики» вивели на перше місце Хіміона Бориса… однак лише у протоколах кількох суддів… Загалом, підсумувавши вердикт суддівської колегії, його оголосили третім.

Глибока спина, масивні руки, відмінна якість та аристократичне позування завжди виділяли Олександра Ярмоленка, фіналіста Чемпіонату Європи, з-поміж інших спортсменів. Впевнено він боровся за нагороду найвищого гатунку цього разу, що підтверджується і суддівськими протоколами… Забракло зовсім трохи, а саме маси та «глибини» ніг, які Олександр при позуванні не завжди та не до кінця напружував… Срібна медаль не виправдала сподівань цього спортсмена…

Майбутній призер чемпіонату Світу, угорець Ласло Зомборі весняний сезон змагань 2011 року розпочав стартом з Відкритого кубку України. Нелегко прийшлось йому в боротьбі з трійкою вищезгаданих киян, однак сукупність позитивних якостей з відсутністю відвертих «випадань» у тій чи іншій позиції зробили переможцем цієї категорії саме його.

Спортсмени, що посіли місця у нижній частині таблиці результатів категорії «175 см» розташувались так: 5-й – Павлішин Сергій (м. Київ), 6-й – Сташук Борис (м. Чернігів), 7-й – Петрашкевич Назар (м. Львів), 8-й –  Копецький Олександр (м. Кам’янець-Подільський), 9-й – Шейко Ігор (м. Новий Розділ, Львівської обл.), 10- й Бурденюк Сергій (м. Київ).

Категорія «180 см» мала лише одну спільну рису із попередньою – також 10 учасників… Інтриги ж за першість не спостерігалось, адже Вадим Комарницький, що представляв місто Чернівці був поза конкуренцією. Відмінний рель’єф, що створював враження нібито на ньому просто немає шкіри… Належні пропорції та об’єми, ще й в поєднанні з ефектним позуванням, зробили його переможцем цієї ростової категорії одностайним рішенням суддів. Услід за переможцем інші спортсмени розташувались так: Батьков Андрій (м. Київ), Котунов Сергій (м. Харків), Граневський Володимир (м. Тирасполь, Молдова), Дубовий Вадим (м. Дніпропетровськ), Тібор Медек (м. Будапешт, Угорщина), Артеменко Олександр (м. Київ), Бурда Олександр (м. Нововолинськ), Будяк Олексій (м. Київ), Герасимів Андрій (м. Новий Розділ, Львівської обл.).

Семеро спортсменів найвищої категорії «чоловіки понад 180 см.» підвели підсумок визначення переможців ростових категорій цих змагань. Перемога срібного призера чемпіонату Європи WABBA 2010, киянина Павла Скорохода була очікуваною. Чернігівець Микола Кірілов набрав свою кращу форму, однак її вистачило «лише» на срібло… Бронзу здобув Спасокукоцький Юрій (м. Київ), четвертим став львів’янин Карван Ігор, п’ятим місцем судді наділили мешканця столиці Гололобова Віктора. Ще один львів’янин Домбровський Євген замкнув шістку фіналістів й випередив Бондарчука Олександра (м. Чернівці), що не зумів дійти до фіналу, зупинившись на сьомій сходинці.

І ось п’ятеро переможців ростових категорій вийшли на останнє порівняння сьогоднішніх змагань – в абсолютній категорії чоловіків. Слід відзначити, що лише найтерпеливіші глядачі дочекались цього кульмінаційного моменту… Основними претендентами на звання «найкращого серед  кращих» були Комарницький Вадим та Скороход Павло. Незважаючи на рівність суперників, судді напрочуд швидко та одностайно визначили переможця.

Перед нагородженням Абсолютного переможця кубку України 2012 глядачів розважив живим співом Народний артист України, депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Остап Канака.

Ще один видатний українець- Абсолютний чемпіон Європи WABBA 2010 – Сергій Яцюк потішив глядача показовим виступом й остаточно переконав їх, що терпіння винагороджується. Оскільки на момент написання цих рядків стало відомо, що Сергій здобув впевнену перемогу на чемпіонаті Світу WABBA 18 червня 2011 року у Будапешті, вітаємо його з черговим тріумфом!!!

Ми ж ще на мить повертаємось у 15 травня 2011 року та у кінотеатр ім. О. Довженка у м. Львові, щоб нагородити Абсолютного переможця ексклюзивним бронзовим кубком ручної роботи, який напередодні виготовила київська фірма «Залізна леді», що спеціалізується на виробах з металу. Логічно, що директор цієї фірми, пані Галина Панченко взяла участь у нагородженні Абсолютного чемпіона. Ну, а великою честю для організаторів турніру стало те, що очолив церемонію нагородження голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Саме під егідою цієї політсили відбуваються всі змагання з культуризму версії ВАББА та багато інших спортивних змагань. Слід відзначити, що лідер української нації зовсім не загубився на фоні білдерів-чемпіонів, бо своїм атлетичним виглядом справив враження, що сам здатен боротись з ними на рівних…  Привітальні слова друг Олег виголосив всім учасникам, суддям, організаторам, спонсорам та глядачам, Кубок ж Абсолютного чемпіона 2011 року вручив КОМАРНИЦЬКОМУ ВАДИМУ…

Такими є підсумки Відкритого Кубку України 2011 року, блискуче проведення якого стало основою тріумфу збірної України на Чемпіонаті Світу місяцем пізніше.

Організація ж самого турніру на теренах Львова стала можливою завдяки спонсорам: офіційному дилеру автомобілів Volkswagen у м. Львові, компанії «Алекс ко» http://www.vw.lviv.ua/ , ВО «Свобода» http://www.svoboda.org.ua/ , ПП «Майя» – виробник чоловічого одягу «LEGENDA CLASS» http://www.legendaclass.com.ua/ ,ТОВ «Шувар» http://shuvar.com/index.php,молочній компанії «Галичина» http://www.galychyna.com.ua/ ,фітнес-клубу «Феномен», та офіційному дистриб’ютору тренажерів «Олімп» http://www.olimp.lviv.ua/ в Україні.

Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу, спільно з Лігою культуризму Львова висловлюють їм щиру подяку за підтримку та бажають процвітання.

Спортсменам дякуємо за участь та натхненну боротьбу, глядачам за палку підтримку, спонсорам та партнерам за допомогу!!!

 

З повагою,
Президент УФББ/WABBA Шеремета С. Р.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *